Baza wizytówek firm

Nazwa firmy: Najtańszy prad

Dane adresowe:

  • Miejscowość: katowice
  • Kod pocztowy: 41-700
  • Ulica i numer: 1-go maja
  • Województwo: Śląskie
  • NIP: 6411699789
  • Tel: 533986833
  • Strona www: najtańszyprąd

1. Zawsze taniej Gwarancja Najniższej Ceny Biznes
W ramach oferty "Zawsze taniej" gwarantujemy Państwu od 10 do 20 %niższą cenę za MWh od tej, którą posiadają Państwo u konkurencji. Rabat przyznawany jest na pierwszy rok trwania umowy, prze kolejne 4 lata trwania umowy są Państwo objęci Gwarancją Najniższej Ceny. Oznacza to, że jeżeli otrzymają Państwo ofertę konkurencyjną, która będzie tańsza od aktualnego cennika PEGAZ, zobowiązujemy się do obniżenia cen do poziomu oferty konkurencyjnej lub do rozwiązania umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych konsekwencji.

2. Zawsze taniej Firma + Dom
"Zawsze taniej Firma+Dom" to jedyna taka propozycja na rynku! Mają Państwo szansę obniżyć rachunki za energię elektryczną o od 10 do 20 % na każdej MWh w firmie oraz o 25% w swoim domu. Łącznie może to być nawet kilkaset złotych rocznie! Gwarantujemy Państwu cenę za MWh w firmie niższą o od 10 do 20% od tej, którą Państwo płacą obecnie u konkurencji oraz 25% niższą cenę za prąd w domu. Oferowane zniżki obowiązują przez pierwszy rok trwania umowy, a przez 4 kolejne lata, w firmie i w domu, są Państwo objęci Gwarancją Najniższej Ceny. Oznacza to, że jeżeli otrzymają Państwo ofertę konkurencyjną, która będzie tańsza od aktualnego cennika PEGAZ, zobowiązujemy się do obniżenia cen do poziomu oferty konkurencyjnej lub do rozwiązania umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych konsekwencji.

3. Systemy Fotowoltaiczne renomowanych firm z najniżącena

4. Urządzenia EkoRedux mają zastosowanie we wszystkich obwodach elektrycznych zasilających wszelkiego rodzaju silniki elektryczne, oświetlenie jarzeniowe i wysokoprężne. Bardzo istotnym czynnikiem jest ich zastosowanie w obwodach jako niezależne urządzenie monitorujące pracę wszystkich urządzeń elektrycznych.

Szczegóły wizytówki

Firma na mapie

Promuj skuteczniej swoją firmę:

Najtańszy prad

Opinie o firmie:

Dodaj swój komentarz »