Baza wizytówek firm

Nazwa firmy: Foto-MAX Foto-Video

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Stalowa Wola
  • Kod pocztowy: 37-450
  • Ulica i numer: ul.Okulickiego 37
  • Województwo: Podkarpackie
  • NIP: 865-229-85-09
  • Tel: 696-811-098
  • Adres emial: z.zuber@poczta.fm
  • Strona www: www.fotomaxstudio.pl

/W swojej pracy opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, sięgającym jeszcze czasów aparatów analogowych, nowatorskich pomysłach i staranności w dbaniu o detale. Dzięki temu zdjęcia, które mają Państwo przyjemność oglądać a także dzielić chwile ważne i warte uwiecznienia ze swoimi bliskimi, wzbudzają pozytywne emocje oraz spotykają się z uznaniem wielu naszych zadowolonych Klientów, których liczba wciąż rośnie. Jesteśmy dumni z faktu, iż zawsze pracujemy na ustawieniach manualnych dla dokładniejszego ustawienia aparatu. Od lat pracujemy na sprzęcie fotograficznym japońskiej firmy Canon (aparaty, obiektywy, lampy błyskowe).
W swojej pracy z fotografią ślubną stosujemy tylko i wyłącznie aparaty pełnoklatkowe tzw. Full Frame. Aparaty tej klasy o wiele lepiej oddają rzeczywistość, niż aparaty APS-C, których używają z reguły początkujący fotografowie. Dzięki temu nasze zdjęcia ślubne, komunijne, plenerowe i inne są najwyższej jakości. Jako jedni z nielicznych fotografów ślubnych dysponujemy własną, nowoczesną, cyfrową maszyna fotograficzną o wysokiej rozdzielczości, która daję nam możliwość dopracowania idealnie każdego zdjęcia za pomocą próbkowania, tak aby zadowolić gust najbardziej wymagającego Klienta. Cyfrowa jakość naszej maszyny umożliwia wydrukowanie zdjęć w czasie teraźniejszym a także przyszłym oddając tę samą kolorystykę, trwałość oraz wysoką jakość.
Jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszego wieloletniego doświadczenia oraz profesjonalizmu z nutką “szaleństwa” i kreatywności na pewno będziecie zadowoleni z efektów naszej współpracy.
Państwa zadowolenie jest dla nas największą motywacją i inspiracją do pracy, która jest naszą życiową pasją.
Serdecznie zapraszamy Państwa do podzielenia się z nami Waszymi najważniejszymi chwilami w życiu…
Łączymy tradycję z nowoczesnością, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług!

Szczegóły wizytówki

Firma na mapie

Promuj skuteczniej swoją firmę:

Foto-MAX Foto-Video

Opinie o firmie:

Dodaj swój komentarz »