Baza wizytówek firm

Nazwa firmy: Park Wodny Tarnowskie Góry

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Tarnowskie Góry
  • Kod pocztowy: 42-600
  • Ulica i numer: Obwodnica 8
  • Województwo: Śląskie
  • NIP: 645-020-39-47
  • Tel: (32) 393 39 31
  • Strona www: parkwodny.com.pl

Witamy w Parku Wodnym
Szanowni Klienci,
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. Przypomnijmy: pierwszy na Śląsku, jeden z najnowocześniejszych ośrodków rekreacyjno-kąpieliskowych w Polsce, o łącznej powierzchni 9 tys. m2. Łączna powierzchnia lustra wody w naszych basenach wynosi 1159 m2.
Zlokalizowany w sąsiedztwie obwodnicy i parku miejskiego, na trasie krajowej nr 11 Katowice – Poznań. Doskonale wyposażony, przeznaczony dla klientów w każdym przedziale wiekowym.
Jest to wymarzone miejsce na przeżycie niezapomnianej przygody w miłej atmosferze, zarówno zimą jak i latem. Oferta usługowa Parku Wodnego trafia bezpośrednio w oczekiwania mieszkańców miasta i regionu, jest odpowiedzią na potrzebę aktywnego spędzania wolnego czasu czy uprawiania sportu.
Jest formą integracji rodziny, załogi, jest sposobem na zadbanie o wygląd i dobrą kondycję.
Ponad to posiadamy nowoczesny obiekt sportowy o powierzchni prawie 2, 5 tysiąca metrów kwadratowych. Sama arena główna to  1248 m2 najwyższej jakości nawierzchni parkietowej o wyjątkowych parametrach odbicia piłki i dynamiki gry. Płyta główna nowej hali wykorzystywana jest do uprawiania następujących dyscyplin sportowych:
- koszykówka,
- siatkówka,
- futsal,
- piłka ręczna,
- badminton (wydzielona strefa),
- unihokej.
Ponadto w hali sportowej do dyspozycji klientów oddajemy 4 wysokiej jakości klatki do squasha, który z roku na rok zdobywa w naszym kraju coraz więcej sympatyków, a także usytuowana jest jedna z najnowocześniejszych w regionie ścian wspinaczkowych, o wysokości 16 m. z dwudziestoma drogami o różnym stopniu trudności.
Warto również wspomnieć, iż Agencja Inicjatyw Gospodarczych S. A. od 2009 roku posiada Certyfikat Jakości według normy ISO 9001:2008 w zakresie usług rekreacyjno-sportowych

Szczegóły wizytówki

Firma na mapie

Promuj skuteczniej swoją firmę:

Park Wodny Tarnowskie Góry

Opinie o firmie:

Dodaj swój komentarz »