Baza wizytówek firm

Nazwa firmy: Łeba domki, noclegi, pokoje - Ośrodek Wypoczynkowy Wilk

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Łeba
  • Kod pocztowy: 84-360
  • Ulica i numer: ul. Grunwaldzka 1
  • Województwo: Pomorskie
  • NIP: 8411586230
  • Tel: 513892024
  • Adres emial: recepcja.wilk@gmail.com
  • Strona www: www.pensjonatwilk.pl

Oferujemy komfortowe pokoje wyposażone w aneks kuchenny z lodówką. W kuchni znajduje się czajnik, kuchenka gazowa z dwoma palnikami, komplet sztućców, garnki, talerze, kubki. W przestronnym pokoju znajduje się łoże małżeńskie, szafa, TV oraz tzw. pojedynka. Każdy pokój ma swoją łazienkę, a w niej kabinę prysznicową, wieszak na ręczniki, toaletę, umywalkę oraz lustro. Przed pokojem jest taras, a na nim ławeczka, na której można wygodnie odpocząć.
Domki holenderskie wyposażone są w wygodny salon z TV, stołem, kanapą, fotelami lub krzesłami, stylowymi meblami. Każdy domek ma swoją kuchnię z lodówką, czajnikiem, kuchenką gazową, komplet sztućców, garnki, talerze, kubki. W łazience znajduje się prysznic, toaleta, umywalka, lustro. Każdy domek ma dwie lub trzy sypialnie. Jedna z nich jest sypialnią małżeńską z łożem małżeńskim, szafą, stylowymi meblami, druga i trzecia sypialnia są natomiast sypialniami dla dzieci z pojedynczymi łóżkami, które można złączyć. W sypialni dziecięcej również znajduje się szafa. Przed każdym domkiem znajduje się ławeczka oraz grill.
Domki murowane to atrakcyjny duży pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, lodówką oraz łazienką.
Do dyspozycji dzieci oddajemy dwa place zabaw, samochody, rowerki i zabawki do piasku, boisko do gry w siatkówkę i w piłkę plażową oraz duży ogród, a do Państwa dyspozycji miejsce na postawienie samochodu, palenisko na ognisko oraz wiatę do grillowania wraz z kominkiem. Na terenie obiektu znajduje się sklep spożywczy. Istnieje możliwość dostępu do internetu, co również jest naszym atutem.
Cena uzależniona jest od pory roku, ilości osób oraz długości pobytu.

Szczegóły wizytówki

Firma na mapie

Promuj skuteczniej swoją firmę:

Łeba domki, noclegi, pokoje - Ośrodek Wypoczynkowy Wilk

Opinie o firmie:

Dodaj swój komentarz »