Baza wizytówek firm

logo_firmy

Nazwa firmy: Kulturystyka.sklep.pl Sp. z o.o. - sklep internetowy z odżywkami

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Kleszczów koło Gliwic
  • Kod pocztowy: 44-164
  • Ulica i numer: ul. Gliwicka 14
  • Województwo: Śląskie
  • NIP: 9691607582
  • Tel: 322340990
  • Adres emial: sklep@kulturystyka.sklep.pl
  • Strona www: www.kulturystyka.sklep.pl

Od 1999 roku kulturystyka. sklep. pl sprzedaje odżywki i suplementy diety. Początkowo tylko jako sklep stacjonarny a od 2005r również jako sklep internetowy. W ofercie online mamy zarówno preparaty do budowy masy i siły mięśni jak: białko serwatkowe, gainery, kreatyna, aminokwasy, bcaa, glutamina, arginina, boostery testesteronu i azotu, ale również preparaty dla pań na skuteczne i szybkie odchudzanie jak: fat burnery, l-karnityna, hca, cla, hmb, termogeniki, itd...

W ciągłej dostępności oferujemy ponad 6000 odżywek, suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i medycznego od 200 wiodących producentów preparatów kulturystycznych z Polski, Europy oraz USA.

Najpopularniejsze marki odżywek i suplementów to: Olimp Labs, Trec Nutrition, Activlab, Formotiva, Aflofarm, Hitec, Vitalmax, Megabol, Biotech USA, Scitec, Universal, Swanson oraz Weider.

Oprócz w/w firm mamy również tzw. żywność funkcjonalną - czyli marki Primavika, Diet Food, Intenson, Myvita.

Jeżeli nie wiesz co i jak stosować zapraszam do kontaktu z naszymi doradcami do spraw suplementacji w sportach siłowo-sylwetkowych, trenerami personalnymi oraz dietetykami sportowymi. Ty podajesz nam pełną informację o swojej diecie i treningu - my przygotowujemy kompletny zestaw suplementacyjny wraz z rozpiską dawkowania. Czekamy na Ciebie w Kleszczowie koło Gliwic przy ulicy Gliwickiej 14 od poniedziałku do soboty w godzinach od 8. 00 do 18. 00.

Klientom internetowym zapewniamy najszybszą dostawę ich ulubionych odżywek i suplementów diety - w czasie 24 godzin w dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Paczki nadajemy przez 6 dni w tygodniu, 2 razy w ciągu dnia. Do każdej przesyłki dołączamy kupon rabatowy na kolejne zakupy, próbki supli oraz upominki motywacyjne - szejkery, wristbandy, koszulki na trening.

Szczegóły wizytówki

Firma na mapie

Promuj skuteczniej swoją firmę:

Kulturystyka.sklep.pl Sp. z o.o. - sklep internetowy z odżywkami

Opinie o firmie:

Dodaj swój komentarz »