Baza wizytówek firm

logo_firmy

Nazwa firmy: Pozycjonowanie Cena - Zobacz! Pozycjoneria

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Pszczyna
  • Kod pocztowy: 43-200
  • Ulica i numer: Kopernika 26/26
  • Województwo: Śląskie
  • NIP: 9570931384
  • Strona www: pozycjoneria.com

Nowoczesne pozycjonowanie stron w Google od 300zł na miesiąc nastawione na pozyskanie klienta. Pozycjonujemy z dbałością o szczegóły. Pozycjoneria ma najlepsze ceny w Polsce na pozycjonowanie. Świadczymy wysoki standard usług. Zatrudniamy pion informatyków.

Wykonujemy usługi informatyczne i webmasterskie dla stron.
Dokonujemy poprawek metatagów oraz skryptów strony. Dobrze znamy środowisko prestashop, wordpress, woocommerce, joomla, virtuemart. Działamy także na popularnych platformach sstore, shoper, clickshop, e-store itp. Przyspieszamy ładownie się stron przez podnoszenie współczynników page speed insight, polepszamy widoczność witryny w Google poprzez liczne integracje oraz silne backlinks. Ustawiamy właściwe proporcje na podstronach dt. treści i kodu, wtyczek i obrazków/filmów względem całego serwisu. integrujemy sklepy z google merchant, prowadzimy kampanie Google shopping, pozyjonujemy strony naturalnie w Google Adwords i Youtube.

Oferujemy także silne katalogowanie stron, ręcznie pisane unikatowe teksty, budujemy zaplecza pod pozycjonowanie, tworzymy audyty www oraz strategie na pozycjonowanie stron, serwisów i sklepów internetowych. Podchodzimy do klienta indywidualnie i z dbałością o jego potrzeby. Nastawiamy się na zdobywane telefony i maila dla naszych klientów a wysokie pozycje w tym pomagają. Na naszym rachunku możemy się pochwalić ilością już przeszło 3500 wykonanych zleceń.

Wykonujemy integracje merchant ze sklepami: integracja merchant z prestashop, integracja merchant z sstore, integracja merchant z clickshop, integracja merchant z shoper, integracja google shopping, integracja merchant z iaishop

Szczegóły wizytówki

Firma na mapie

Promuj skuteczniej swoją firmę:

Pozycjonowanie Cena - Zobacz! Pozycjoneria

Opinie o firmie:

Dodaj swój komentarz »