Baza wizytówek firm

Nazwa firmy: Serwis komputerowy i RTV. Odzyskiwanie danych. Naprawa laptopów.

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Jelcz-Laskowice
  • Kod pocztowy: 55-231
  • Ulica i numer: Hirszfelda 4/18
  • Województwo: Dolnośląskie
  • NIP: 9121872525
  • Tel: 713183436
  • Adres emial: kaleron@kaleron.pl
  • Strona www: kaleron.pl

Kaleron, to serwis komputerowy i RTV zajmujący się naprawami urządzeń elektronicznych, odzyskiwaniem danych oraz usługami informatycznymi Naprawiamy komputery, laptopy, płyty główne, karty graficzne, dyski twarde, hybrydowe i SSD, zasilacze, serwery, monitory LCD, telewizory LCD i plazmowe, radia, wzmacniacze, odtwarzacze audio i video, wieże, sprzęt hi-fi, tunery TV i SAT, tablety, konsole do gier, rejestratory obrazu i dźwięku, dekodery, kina domowe oraz inne urządzenia komputerowe, RTV i elektroniczne wszystkich marek.
Serwisujemy urządzenia uszkodzone w rezultacie przepięć w instalacji elektrycznej lub internetowej, zalania, upadku, przegrzania, nieprawidłowego zasilania oraz innych przypadków. Na nasze naprawy udzielamy rocznej gwarancji. Diagnoza i wycena naprawy jest bezpłatna.
Odzyskujemy dane z dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci wszystkich typów oraz z innych nośników sprawnych i uszkodzonych, a także z macierzy RAID wszystkich konfiguracji. Odzyskujemy skasowane pliki i partycje, dane po atakach wirusów i destabilizacji systemu operacyjnego, dane z dysków z uszkodzoną strukturą logiczną, dane z urządzeń z uszkodzeniami firmware i dysków z uszkodzoną informacją na powierzchni serwisowej, dane z dysków twardych z uszkodzonymi sektorami, dane z napędów spalonych lub uszkodzonych mechanicznie i w innych przypadkach. Diagnoza i wycena usługi odzyskiwania danych jest bezpłatna.
Zapraszamy do stałej współpracy sklepy i pogotowia komputerowe oraz inne firmy i osoby prywatne, które działają w branży informatycznej i RTV. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, uczciwość i rzetelność przy wykonywaniu usług, korzystne ceny napraw, wysoką jakość oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Zaufaj zespołowi z kilkunastoletnim doświadczeniem w naprawach urządzeń elektronicznych i odzyskiwaniu danych. Dołącz do ponad 5000 zadowolonych klientów.

Szczegóły wizytówki

Firma na mapie

Promuj skuteczniej swoją firmę:

Serwis komputerowy i RTV. Odzyskiwanie danych. Naprawa laptopów.

Opinie o firmie:

Dodaj swój komentarz »